Wyprawka i kwestie organizacyjne

#

Wyprawka na rok szkolny 2022/2023

Wszystkie Dzieci:

– obuwie na zmianę zapinane np. na “rzepy”, zatrzaski lub na gumce, (podpisane), ze względu na zachowanie bezpieczeństwa podczas poruszania się dzieci w budynku, prosimy nie wyposażać ich w klapki typu japonki, crocsy itp.

Grupa “Odkrywcy”:
3 komplety bielizny oraz odzież dostosowana do sezonu, obuwie z usztywnioną piętą, woreczek ze strojem sportowym;
Grupa “Ekoludki”:
3 komplety bielizny oraz odzież dostosowana do sezonu, obuwie z usztywnioną piętą, woreczek ze strojem sportowym;
Grupa “Włóczykije”:
3 komplety bielizny oraz odzież dostosowana do sezonu, obuwie z usztywnioną piętą, woreczek ze strojem sportowym;
Grupa “Promyczki”:
woreczek ze zmianą bielizny – 3 komplety (skarpetki, koszulka, majtki, bluzka, spodnie itp.) – podpisany – pozostaje w szatni, wg. uznania rodziców – fartuszek do posiłków, obuwie z usztywnioną piętą;
Grupa “Słoneczka”:
woreczek ze zmianą bielizny – 3 komplety (skarpetki, koszulka, majtki, bluzka, spodnie itp.) – podpisany – pozostaje w szatni, wg. uznania rodziców – fartuszek do posiłków, obuwie z usztywnioną piętą;
Dzieci odpoczywające po obiedzie:
mała poduszka “jasiek” i koc (200cmx140cm z powłoką) – podpisane;
zmiana pościeli 1x/tydz.

dla chętnych dzieci zeszyt gładki 32 – kartkowy do rysowania i kolorowanka

Na początku roku szkolnego przedszkole zamawia dla wszystkich dzieci wyprawkę składającą się z artykułów do zajęć plastyczno-technicznych. Szczegółowe informacje podawane będą na tablicy ogłoszeń lub drogą mailową.

Kwestie organizacyjne

UWAGA

Przypominamy, że w trosce o wszystkie dzieci i zgodnie z obowiązującymi przepisami do przedszkola mogą uczęszczać TYLKO ZDROWE DZIECI. Obowiązuje zakaz przyprowadzania dzieci chorych, bądź z objawami choroby: kaszel, katar itp. W takich sytuacjach, nauczycielka ma prawo odmówić przyjęcia dziecka do grupy. W przypadku, kiedy dziecko przebywa w przedszkolu i skarży się na złe samopoczucie, ma temperaturę i wykazuje objawy choroby, nauczycielka informuje o tym telefonicznie rodziców, którzy są zobowiązani niezwłocznie przybyć do przedszkola i udać się z dzieckiem do lekarza. Po zakończeniu leczenia – dotyczy to głównie chorób zakaźnych, należy okazać zaświadczenie, że dziecko jest zdrowe i może ponownie uczęszczać do przedszkola.

(W przypadku dzieci alergicznych należy przedstawić zaświadczenie lekarskie od specjalisty, ze wskazaniem na co dziecko jest uczulone wraz z informacją o prowadzonym leczeniu.)

Polityka ochrony danych osobowych

Prosimy o zapoznanie się z polityką ochrony danych osobowych obowiązującą w naszym przedszkolu. Kliknij >>>