Wyprawka i kwestie organizacyjne

Wyprawka na rok szkolny 2018/2019

Wszystkie Dzieci:

– kubek i szczoteczka do zębów (podpisane),
– pasta do zębów,
– obuwie na zmianę zapinane np. na „rzepy”, zatrzaski lub na gumce, (podpisane), ze względu na zachowanie bezpieczeństwa podczas poruszania się dzieci w budynku, prosimy nie wyposażać ich w klapki typu japonki, crocsy itp.
– mały ręcznik z zawieszką (podpisany)

Grupa „Tygryski”:
poduszka „jasiek” do odpoczynku poobiedniego
Grupa „Ekoludki”:
poduszka „jasiek” do odpoczynku poobiedniego;
Grupa „Włóczykije”:
poduszka „jasiek” do odpoczynku poobiedniego;
Grupa „Wesołe Misie”:
woreczek ze zmianą bielizny (skarpetki, koszulka, majtki, bluzka, spodnie itp.) – podpisany – pozostaje w szatni, wg. uznania rodziców – fartuszek do posiłków;
Grupa „Słoneczka”:
Dzieci odpoczywające po obiedzie:
mała poduszka „jasiek” i koc (200cmx140cm z powłoką) – podpisane;
zmiana pościeli 2x w miesiącu lub częściej w miarę potrzeby

dla chętnych dzieci zeszyt gładki 32 – kartkowy do rysowania i kolorowanka

Na początku roku szkolnego przedszkole zamawia dla wszystkich dzieci wyprawkę składającą się z artykułów do zajęć plastyczno-technicznych. Szczegółowe informacje podawane są na tablicy ogłoszeń.

Kwestie organizacyjne

UWAGA

Przypominamy, że w trosce o wszystkie dzieci i zgodnie z obowiązującymi przepisami do przedszkola mogą uczęszczać TYLKO ZDROWE DZIECI. Obowiązuje zakaz przyprowadzania dzieci chorych, bądź z objawami choroby: kaszel, katar itp. W takich sytuacjach, nauczycielka ma prawo odmówić przyjęcia dziecka do grupy. W przypadku, kiedy dziecko przebywa w przedszkolu i skarży się na złe samopoczucie, ma temperaturę i wykazuje objawy choroby, nauczycielka informuje o tym telefonicznie rodziców, którzy są zobowiązani niezwłocznie przybyć do przedszkola i udać się z dzieckiem do lekarza. Po zakończeniu leczenia – dotyczy to głównie chorób zakaźnych, należy okazać zaświadczenie, że dziecko jest zdrowe i może ponownie uczęszczać do przedszkola.

(W przypadku dzieci alergicznych należy przedstawić zaświadczenie lekarskie od specjalisty, ze wskazaniem na co dziecko jest uczulone wraz z informacją o prowadzonym leczeniu.)

Polityka ochrony danych osobowych

Prosimy o zapoznanie się z polityką ochrony danych osobowych obowiązującą w naszym przedszkolu. Kliknij >>>